KURUMSAL

Hakkımızda

AKTAŞ MAKİNA, müşterilerine yüksek marka kalitesi ve dinamik bir çalışma kadrosu ile hizmet vermektedir.

Aktaş Tekstil Makina San.Tic.Ltd.Şti. , 2017 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacıyla, İstanbul’da kurulmuştur. Aktaş Tekstil Makina San.Tic.Ltd.Şti. , deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile geçmişten günümüze birçok ürün grubunu tek bir çatı altında toplamıştır. Müşteri odaklılığı felsefesiyle, uzun yıllar boyunca tedarikçi ve müşterileri ile güvene dayanan iş birlikteliğini başarı ile yakalamış kurumsal firmadır. Perakende ve toptan satış ekipleri ve teknik servis kadrosuyla, İstanbul, Sultanbeyli'de faaliyetlerini yürütmektedir.

Vizyon;

Pazarda katma değer yaratan, şeffaf, öncü, vazgeçilmez bir iş ortağı olmak.

Misyon:

Kazanımlarımızı müşterilerimiz, müşterisi olduklarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve içinde yer aldığımız toplum ile paylaşmada örnek kurum olmak.

Hedefler:

Şeffaflaşmak, pazarlamada lider ve örnek kurum olarak, pazarda lider konuma gelmek.

Kalite Politikası:

Kalite sistemini tüm çalışanların katılımı ile desteklemek ve sürekli geliştirmek. Çevreye saygılı, kullanıcısına güven veren ürünlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek. Müşterilerimize uluslararası kabul görmüş standartlarda ürün sunmak. Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunmak. Her çalışan için görev ve sorumluluğunu müşteri ile yapılan anlaşmalardaki talepleri karşılayacak sonuçlara ulaştırmak ve yaptığı işin kalitesinden, doğru uygulanmasından sorumlu olmak.

Şirketimizin mevcut durumu ile ilgili fırsat, zayıf ve güçlü yönleri değerlendirerek risk analizi yapmak ve çıkan sonuçlara göre hedefler belirlemek. Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışmak ve verimliliğimizi arttırmak. Ülkemiz mevzuatlarına, yasal gerekliliklere ve uluslararası anlaşmalara uymak.

YUKARI